Matas
PostWysłany: Pią 3:16, 08 Gru 2006    Temat postu:

Niesamowity wynik padł w meczu Phoenix-NJN Phoenix wygrało 161-157 po dwóch dogrywkach to trzeci mecz pod wzgledem ilosci punktów w histori NBA.Najlepszy w ekipie był Steve Nash42 pkt(rekord kariery)a w NJN Jason Kidd38pkt,14zb,14as(78 triple double w karierze)Dodam że Miami odnioslo8 zwycięstwo w lidze pokonując Sacramento 93-91 po dogrywce :)
Matas
PostWysłany: Pon 11:39, 13 Lis 2006    Temat postu:

Noi Miami znowu w dupe dostało,tym razem przegrali u siebie z Houston 94-72,kolejny świetny mecz Yao (34 pkt,14zb,4bl)rozwalił Shaqa(15pkt,10zb,5bl)coś im nie idzie u siebie :(
Skuty
PostWysłany: Sob 9:22, 11 Lis 2006    Temat postu:

może być ;p jakiś Juropejczyk azjatyckiego pochodzenia z paszportem senegalu mieszkający w USA a jego babcia i tak pochodzi z Urugwaju

PostWysłany: Sob 6:49, 11 Lis 2006    Temat postu:

Talibańczyk :D Yellow_Light_Colorz_PDT_07 Yellow_Light_Colorz_PDT_07 Yellow_Light_Colorz_PDT_06
Matas
PostWysłany: Sob 6:44, 11 Lis 2006    Temat postu:

Shaq powrócił no i oczywiście Miami wygrywa na wyjeździe 113-106 z NJN.Ten sezon naprawde zaczął się ciekawie faworyci przegrywają a liderami są takie zespoły jak Clippers,Atlanta czy też Utah
Matas
PostWysłany: Sob 6:38, 11 Lis 2006    Temat postu:

Ale uwierz że wygląda jak amerykanin,jest biały i nie ma skośnych oczu Yellow_Light_Colorz_PDT_04
Skuty
PostWysłany: Sob 6:14, 11 Lis 2006    Temat postu:

ale nazwisko ewidetnie amerykańskie <lol> pewnie pochodzenie ma troszq dalsze ;p
Matas
PostWysłany: Pią 15:12, 10 Lis 2006    Temat postu:

Jason Kapono to Amerykanin,a nie jakiś Hindus!
Skuty
PostWysłany: Pią 12:00, 10 Lis 2006    Temat postu:

Kapono? :D co to za hindus ;p
Matas
PostWysłany: Śro 10:52, 08 Lis 2006    Temat postu:

No i Miami wygrywa na wyjeździe z Phoenix Suns 90-87 mimo iż połowa zespołu jest kontuzjowana między innymi Shaq,J.Williams i Kapono :)